OBÓZ HARCERSKI 2020

Obóz harcerski jest podsumowaniem całej pracy w drużynie w ciągu danego roku. Można wręcz powiedzieć, że cały rok harcerski jest przygotowaniem do obozu, którego nie zastąpi żaden biwak czy zimowisko. To trzy tygodnie spędzone pod namiotami, bez prądu, bez Facebooka, bez rodziców. I nie jest to nic strasznego, najmłodsi uczestnicy mają po 10 lat i radzą sobie bez problemu! Wszystko oczywiście pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Obóz jest także niezwykłym czasem dla drużyny – to podczas niego zawiązują się najsilniejsze przyjaźnie, a każdego człowieka poznaje się po raz drugi. Obecność na obozie ma bardzo duże znaczenie dla każdego harcerza – to właśnie w taki sposób najłatwiej zdobyć wyższy stopień harcerski czy złożyć Przyrzeczenie Harcerskie. Poniżej materiał z obozu w Borowym Młynie:

Miejsce: Krępnica, Bawola Góra

Termin: 13-19 lipca 2020

Koszt: 400 zł*, najpóźniej do 6 lipca 2020

Szczegółowe informacjewarunki uczestnictwa.pdf

*Możliwe dofinansowanie dla mieszkańców Bolesławca

W odpowiednim terminie (podanym w poniższych dokumentach) należy pobrać, wydrukować, uzupełnić i złożyć w Komendzie Hufca Bolesławiec następujące dokumenty:

karta kwalifikacyjna – proszę dokładnie uzupełnić wszystkie dane przeznaczone dla rodzica, szczególnie szczepienia
załącznik dla niepełnoletniego Zatom Nowy – tutaj również proszę o dokładne uzupełnienie i zapoznanie się z danymi

Zgłoszenie jest ważne wyłącznie w wypadku dostarczenia obu powyższych dokumentów do KH Bolesławiec (ul. Komuny Paryskiej 24) oraz wpłacenia zaliczki w terminie do 10. maja 2019 roku. Proszę jednak o wypełnienie kart szybciej, to pozwoli dokładnie zaplanować wydatki i naprawę/modernizację sprzętu. W razie pytań służę pomocą, nr telefonu 660 278 354.

Drużynowa
sam. Wiktoria Zarówna